0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

3D Zemin Kaplama

Epoksi yöntemi ile zemin kaplama zeminin sağlık açısından daha elverişli olmasını sağlamakla kalmıyor, yıpranma, zedelenme gibi durumlar göstermediğinden çok fazla tercih ediliyor. 3d zemin kaplama kimyasal etkilerden kendini korur.

Epoksi esasında bir reçine madde olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulandığı zeminde maddenin katılaşması söz konusudur. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kimyasal etkilerden uzak 3d zemin kaplamayı evinizin yada yaşam alanlarınızın bir çok yerinde tercih edebilirsiniz.

Zeminin temizliği ile de zamandan tasarruf edecek ve şık bir zemin ile modern olgusu yaratacaksınız. Hasar görmemesi, yangından en az hasarla sıyrılması 3d zemin kaplamanın en önemli özelliklerindendir.

Zaman içinde yıpranma gibi olasılıkları ortadan kaldıran 3d zemin kaplama ihtiyaçlarında teknik ekip ve temiz bir çalışma gerekmektedir. Hayal gücünüzle birlikte ufkunuzu da genişletebilen 3d zemin kaplama desenlerini istediğiniz şekilde seçebilir ve zemin kaplamanın üzerine uygulatabilirsiniz. Sınır tanımayan eşsiz doğa manzaraları yanında yine sınır tanımayan meteryaller ile zeminini dekore edebilir ve mükemmel görsel düzenek sağlayabilirsiniz. Sadece görsel olarak değil işlevsel olarak da  büyük katkısı olan 3d zemin kaplama dayanıklı ve kaliteli malzeme olmasından dolayı yıllar sonra bile kullanılabilecek kaplama türlerindendir. Renk seçeneği ve farklı motif desenlerle uygulanan 3d zemin kaplama kısa süre içinde uygulanabilir olmasıyla da hayallerinizi gerçek kılar.

Renk skalasının da tercih edildiği 3d zemin kaplama fiyatlar ise uygulanacağı zemin ve ve üretiminde kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Bir çok alanda kullanabileceğiniz 3d zemin kaplamayı çocuk odalarınızda ve yatak odanızda da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. herhangi bir çatlama yada kırılma olayının olmaması 3d zemin kaplama türünün en önemli özellikleri arasında yer alır. Ham maddesinin kimyasallara karşı elverişli olması zemininizi hem zarif gösterecek hem de sağlığınızı tehlikeye atmayacaktır.

Ega grup olarak atıldığımız bu sektörde yenilikçi olmaya devam ediyor ve gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz.Her türlü 3d zemin kaplama ihtiyaçlarınıza çözümler arıyorsanız bizleri internet sayfamız üzerinden takip edebilir ve profesyonel yardımlar alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmet ile gönlünüz rahat, zemininiz kusursuz olsun.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.