0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

Gergi Tavan fiyatları nasıl belirlenir? 2020 yılı gergi tavan fiyatları

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

 

Gergi Tavan Fiyatları Nasıl Belirlenir? 2020 Yılı Gergi Tavan Fiyatları

Dekoratif bir malzeme olan gergi tavan fiyatları nasıl belirlenir; 2020 yılı gergi tavan fiyatları güncel alüminyum fiyatları üzerinden ve kullanılacak malzeme ölçülerine göre değerlendirilmektedir. Resimli ve aydınlatma sistemli gergi tavan modelleri geometrik şekillere ve kullanılan malzemenin kalitesine göre de farklılık gösterebilmektedir. 

Gergi Tavan Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Gergi tavan fiyatları nasıl belirlenir; 2020 yılı gergi tavan fiyatları kullanılacak iç mekanın tavan boyutuna ve resim baskısına göre değerlendirilmektedir. Uzun yıllar dayanıklı bir malzeme olarak, sinema dekorasyonu, restoren ve yüzme havuzları gibi kabalı alanlarda estetik bir görüntü için kullanılmakta olan modeller, alev almaz malzemelerden üretilmektedir.

Kullanılan malzemenin kalitesi, gergi tavanın modeli ve boyutları nedeniyle fiyat farklılıkları olabilmektedir. Montaj işlemleri, aynı zamanda renk tonları açısından da fiyatlandırmalarda değişiklikler gösterebilen bu modeller, renginde solma ve yıpranma belirtisi olmadan uzun yıllar kullanılabilmektedir. Gergi tavan fiyatlarının değerlendirmelerini en güncel şekliyle firmamız üzerinden öğrenerek, seçimleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

2020 Gergi Tavan Fiyatları 

Gergi tavan fiyatlar nasıl belirlenir; 2020  yılı gergi tavan fiyatları güncel ekonomik fiyat kurları üzerinden sunulmaktadır. Geometrik olarak dairesel, dikdörtgen ve kare kullanım ölçülerine göre değerlendirilecek olan fiyatlandırmalar aynı zamanda ışıklandırma kullanımında da farklılık gösterebilir. Uygun fiyatlı bir malzeme olan gergi tavan modelleri uzun süre kullanılacabilecek dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Oteller, hastaneler, iş yerleri ve konferans salonlarının iç mekan özellikleri ve boyutları doğrultusunda da farklı fiyat seçenekleri sunulabilmektedir. En güncel gergi tavan fiyatları üzerinden bilgi almak istiyorsanız firmamızla görüşerek, fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. 

Gergi Tavan Modellerine Göre Fiyatları 

Gergi tavan modellerine göre değişmekte olan fiyat çizelgesi, montaj ve model farklılıklarına göre sizlere iletilecektir. Tavanın metre ölçüsü üzerinden tamamen kaplama ya da yarım kaplama biçimlerine göre de farklı fiyat değerlendirmeleri olan bu hizmet kapsamında, uzun süre bakım gerektirmeyen bu malzeme maliyet açısından çok daha ekonomik olacaktır. Gergi tavan fiyatlarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçerek, en güncel fiyat tablosunu öğrenebilirsiniz.

 

Gergi Tavan fiyatları nasıl belirlenir? 2020 yılı gergi tavan fiyatları m2 ve alana göre değişmektedir, kullanılan gergi tavan türü ve malzeme kalitesi fiyatın ortaya çıkmasında en önemli etkendir. Gergi tavanların üretiminde standart olarak PVC film kullanılır. Parlak bir film olup, cilalı bir görünüme sahiptir. Kadmiyum içermediği için sağlıklı bir malzemedir. Filmin kalınlığı 17 mm'den 0.22 mm'ye kadar değişir, istenilen alana ve kullanıma uygun filmin boyutları değişir.

Son teknoloji sayesinde kullanılan film şeritler  esnek bir plaka ile işlenirler. Tüm kullanılan bu malzemeler ve uygulama aşaması profesyonel eller tarafından gerçekleşir. Gergi tavanın fiyatı belirleyecek olanlar da bu unsurlardır. Kullanılan malzemenin cinsi, büyüklüğü gergi tavan m2 fiyatını belirleyecek olan unsurlardır.  Kullanılacak olan gergi tavan uygulaması da gergi tavan fiyatlarını belirleyecek olan temel unsurdur. Yani tavanın ışıklı doku, dijital baskı, lake kumaş gibi tavan uygulamalarından hangisi ile yapılacağı önemlidir.

Seçkin ve şık bir gergi tavan uygulaması arzu edenler için, istenilen tasarıma göre bir fiyat politikası uygulanacaktır. Örneğin villalar, kamu  ve ticari binalar, sinema salonları gibi kullanım alanı çok geniş alanlarla, daha minimal daire, eczane gibi alanlarda aynı fiyat çıkmayacaktır. Fiyat politikası her alan için aynı olsa da, çıkarılan gergi tavan fiyatı alana ve istenilen uygulamaya göre değişiklik gösterir.

Örneğin standart bir gergi tavan dışında farklı aydınlatma aksesuarlarıyla tavanınızı kişiselleştirmek isterseniz, çok daha büyük ve komplex bir tavan uygulaması yapılır. Çeşitli lambaların yardımıyla mekanınıza çok şık bir görünüm katabilir,  aydınlatmanızı gizleyebilir veya görünür yapabilirsiniz. 

İç dekorasyonunuzla tam uyumlu bir gergi tavan istiyorsanız, Egagrup ek malzemeler kullanarak özgünlük sağlamanıza yardımcı olur. Tüm bu işlemler, talepleriniz  önceden profesyonel ve deneyimli ekibimizin yönlendirmesiyle gerçekleşir. Gergi tavan m2 fiyatı da kullanılacak olan gergi tavan, ek malzemeler, kullanılacak olan alanın metrekaresi ve diğer yapılara göre değişiklik gösterecektir. Daha detaylı bilgi almak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

#gergitavan #gergitavanfiyatları #gergitavanm2fiyatları #gergitavanfiyatı

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.