0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

Gergi Tavan Malzemesi ve Barisol tavan fiyat seçenekleri

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

Gergi Tavan Sistemleri ticari uygulamalar için muazzam bir potansiyel sunmaktadır. Gergi Tavanlar  diğer adıyla Barrisol Tavanlar müthiş çeşitli renk ve şekiller kurma yeteneği ile istisnai özelliklerin yanı sıra, geleneksel düz tasarımları yaratmayada izin verir.

Transparak gergi tavan, (baskısız Gergi tavan)Yüksek Parlak, Saten, Mat, metalik ve delikli dahil olmak üzere 100'den fazla farklı renk ve yüzey malzemesi olarak kullanılır. Translucent malzemenin yanı sıra önden ve arkadan projeksiyon aydınlatma için ideal. 

Yaklaşık% 80 oranında ışık ileten malzeme ile yarı saydam panellerin arkasında herhangi bir tür ışık fikstür kullanılır. Yüksek Parlak yüzey ve yüksek oranda cilalı yansıtıcı bir görünüm sunar ve daha büyük bir  alan ve yükseklikte  illüzyon oluşturabilirsiniz. Alternatif olarak, Saten ve Mat malzemeler, pürüzsüz ve kusursuz bir geleneksel yüzey bir görünüm vermek için kullanılabilir. 

Metalik malzemeler bir alternatif dokulu yüzey olarak kullanılabilir. Buna ek olarak, başlangıçta, hava dağıtımı ve akustik şeffaflık için geliştirilen delikli stilleri, Gergi Tavan membran de mevcuttur .Gergi Tavan Sistemleri, 500 sf kadar herhangi bir şekil ve boyut oluşturulabilir özel yapılmış yekpare panelleri. tek bir panel için. Bu, neredeyse sınırsız tasarım özgürlüğü sağlar. 

Daha geniş alanlar sadece yarı gizli katılmadan profil kullanarak barındırılabilir. Orijinal tavan kaldırma ve ilgili karışıklık, zaman, ve maliyet olmadan mümkün yenilemek için yapım sistemi, mevcut pervaz veya tavan yaklaşık 1 inç içinde monte edilebilir. 

Genişletilmiş temizlik ve bakım aralıkları Streç Tavan materyal ve ürünleri olağanüstü akustik özellikleri nedeniyle kullanımı ile elde edilebilir, malzeme, perakende birimleri ile akustik gereksinimleri yardımcı olmak için kullanılabilir .

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.