0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

Gergi Tavan Modelleri Fiyatları

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

Gergi Tavan Modelleri Fiyatları 

Gergi tavan sistemleri, kolay kullanım ve hijyenik bir tasarımdır. Tavanın güzel bir görünüm kazanması sağlanırken aynı zamanda suya ve neme dayanıklılığıyla birçok alanda tercih edilmektedir. Alimünyumdan yapılarak, düz, dairesel ve istenilen geometrik şekillerle monte edilebilir. Gergi tavan modelleri fiyatları, ölçü ve malzeme farklılıklarına göre değişiklik göstermektedir. 

Gergi Tavan Modelleri 

Gergi tavan, özellikle restoran, otel ve ticari alanlarda faaliyet göstermekte olan alanlarda kullanılmakta, dileğe göre ev ve benzeri yaşam alanlarında da estetik bir görünüm kazandırılması sağlanabilmektedir. Gergi tavan modelleri fiyatları, kullanılacak biçim ve malzeme özelliklerine göre değişirken, üzerindeki renk ve şema şekillerine göre de farklı fiyatlarda sunulabilmektedir.

Tavanda estetik bir görünüm imkanı sağlarken, temizlik ve boya gerektirmediği için uzun süreli bir kullanım imkanı sunacak aynı zamanda üzerine yerleştirilen ankastre aydınlatma sistemlerine göre model farklılıkları da gösterebilecektir. Gergi tavan sistemleri, soft ışık kaynağı olarak, üzerindeki resim baskısı ve renk modellemelerine göre beğeninize sunularak, estetik bir mimari oluşturulmasına imkan verilmektedir. 

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri 

Gergi tavan modellerinin güzel bir görünüm kazanmasının başlıca etkeni, kullanılacak ışıklardır. Bu ışık modelleri, renk ve ton farklılıklarının oluşmasıyla muhteşem bir görünüm kazanılmasını sağlamakla birlikte, soft ışık kaynağı olarak mekansal özellik kazandırılmasına da imkan vermektedir. Kullanılacak ankastre aydınlatma sistemleriyle birlikte monte edilerek, tavanın görünümün estetik bir şekilde yansıması aynı zamanda ışık kaynağı olarak da kullanılmasına imkan verilmektedir. 

Sudan ve nemden etkilenmeden, çatlama veya ayrılma gibi deformasyonlara uğramadan uzun yıllar kullanılabilecek, estetik ve modern bir aydınlatma sistemidir. Dekoratif alanda kullanılarak, mekanın ambiansının değişmesini sağlayacaktır. 

Gergi Tavan Modelleri Fiyatları Nelerdir?

Gergi tavan modelleri fiyatları, kullanılacak renk tonları ve resim baskısına göre farklılık göstermektedir. Geometrik şekil ölçüleri ve monte edilecek alanın özelliklerine göre fiyatlandırmada oynamalar olabilir. Ancak zannedildiği kadar büyük maliyetler içermez, tavanın dekoratif bir görünüm kazanması için kolay bir işlem olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda tonoz ve kubbe uygulamaları yapılarak da farklı fiyat seçenekleri sunulabilecek bir malzemedir.

 

Gergi tavan fiyatları ve modelleri, en iyi kaliteyi sağlayan kimyasallardan ibaret değildir. Ega Grup güvencesiyle kullanılan malzemeler hem en iyi kaliteyi sağlar hem de dirençlidir. Çok ağır yüklere karşı bile oldukça dirençlidir. PVC sentetik malzemesi +5 ila +50 derece arasında kalabilir. Sentetik bir malzeme olduğu için oldukça esnektir, sarkma ve düşme yapmaz.

Gergi tavan fiyatları ve modellerinin tümü her renge boyanabilen, farklı aksesuarla desteklenebilen fonksiyonel ürünlerdir. Yüksek kapasiteli olup, tüm tavanlarda kullanımı uygundur. Gergi tavan fiyatları ve modellerinden en önemlisi olan PVC sayesinde, sıcaklığa karşı gerilme sağlanabilir. Yani gergi tavan kurulduktan sonra bile, odanın sıcaklığı ne olursa olsun kullanılan film sayesinde tavan sürekli pürüzsüz kalır.  Tavanlarda yaşanabilen tek sorun ise sıcaklık aşırı düştüğünde tepkimeye uğramasıdır. Sıcaklığın sıfırın altına düştüğü durumlarda çatlayabilirler. 

Gergi tavan fiyatları ve modelleri kurulum yapıldığı binada müthiş bir gizleme sağlar. Yani binada mevcut bulunan lekeler, çatlak ve pürüzler gergi tavan sayesinde gizlenebilirler.  Geliştirilmiş estetik tasarımla binaya daha farklı bir görünümde sağlar. Bir nevi yalıtım yapılan bina eskimiş görüntüsünün yerine yeni gibi görünür.  Kurulum kolaylığı, uzun ömürlü olması, dekoratif olması diğer ayrıcalıklarındandır.

Gergi tavan fiyatları ve modelleri kullanıcı dostudur. Herhangi bir boya veya başka bir işlem istemez. Temizliğin bir parçası olabilir, su veya neme karşı dayanıklıdır. Aşırı soğuk dışında kolay kolay çatlamayan malzemelerden oluştuğu için sağlamdır. Ayrıca binada yaşanabilecek yangın, su basması gibi durumlara karşı hazırlıklıdır, kolay kolay etkilenmez. 

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.