0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

Gergi Tavan Modelleri Fiyatları

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

Gergi tavan fiyatları ve modelleri, en iyi kaliteyi sağlayan kimyasallardan ibaret değildir. Ega Grup güvencesiyle kullanılan malzemeler hem en iyi kaliteyi sağlar hem de dirençlidir. Çok ağır yüklere karşı bile oldukça dirençlidir. PVC sentetik malzemesi +5 ila +50 derece arasında kalabilir. Sentetik bir malzeme olduğu için oldukça esnektir, sarkma ve düşme yapmaz.

Gergi tavan fiyatları ve modellerinin tümü her renge boyanabilen, farklı aksesuarla desteklenebilen fonksiyonel ürünlerdir. Yüksek kapasiteli olup, tüm tavanlarda kullanımı uygundur. Gergi tavan fiyatları ve modellerinden en önemlisi olan PVC sayesinde, sıcaklığa karşı gerilme sağlanabilir. Yani gergi tavan kurulduktan sonra bile, odanın sıcaklığı ne olursa olsun kullanılan film sayesinde tavan sürekli pürüzsüz kalır.  Tavanlarda yaşanabilen tek sorun ise sıcaklık aşırı düştüğünde tepkimeye uğramasıdır. Sıcaklığın sıfırın altına düştüğü durumlarda çatlayabilirler. 

Gergi tavan fiyatları ve modelleri kurulum yapıldığı binada müthiş bir gizleme sağlar. Yani binada mevcut bulunan lekeler, çatlak ve pürüzler gergi tavan sayesinde gizlenebilirler.  Geliştirilmiş estetik tasarımla binaya daha farklı bir görünümde sağlar. Bir nevi yalıtım yapılan bina eskimiş görüntüsünün yerine yeni gibi görünür.  Kurulum kolaylığı, uzun ömürlü olması, dekoratif olması diğer ayrıcalıklarındandır.

Gergi tavan fiyatları ve modelleri kullanıcı dostudur. Herhangi bir boya veya başka bir işlem istemez. Temizliğin bir parçası olabilir, su veya neme karşı dayanıklıdır. Aşırı soğuk dışında kolay kolay çatlamayan malzemelerden oluştuğu için sağlamdır. Ayrıca binada yaşanabilecek yangın, su basması gibi durumlara karşı hazırlıklıdır, kolay kolay etkilenmez. 

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.