0216 364 92 92
0532 581 79 55

Ega grup Gergi Tavan Hakkında       

Ega grup Gergi Tavan Hakkında  sektörün önde gelen kuruluşlarından Ega grup olarak, sunduğumuz hizmet kalitesi ve satış sonrası servis desteği anlamında iddialı bir konumda bulunuyoruz. İstanbul’da bulunan 350 m2’lik üretim alanı ve 600 m2  showroom’u ile müşterilerimize modern ürün çeşitlerini sunmaya devam ediyoruz. Geniş ürün yelpazesine sahip olmanın yanı sıra sahip olduğumuz uzman ekipler sayesinde hızlı montaj ve kesintisiz servis desteğini müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Hızla artan bayi sayımız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermeye kesintisiz şekilde devam ediyor. Ürün ithalatımızı Lackfolien ve Renolit gibi Almanya’nın en saygın ve köklü kuruluşlarının başında olan firmalardan temin etmekteyiz. 10 yıl solmazlık garantisi ile dijital baskı sisteminde UV özellikli 5 metre ene kadar sorunsuz baskı yapabilmekteyiz.  Ega grup Gergi Tavan Hakkında Pvc  hizmeti konusunda kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en uygun fiyat politikasını sunmayı öncelik olarak hedefliyoruz. Bu alanda bugüne dek tamamlamış olduğumuz birçok önemli projeyle referans anlamında da son derece iddialı bir pozisyonda olduğumuzu belirtmek isteriz. Ega grup olarak esas hedefimiz başarıyla tamamladığımız projelere bundan sonraki süreçte de aynı kalite ve hizmet anlayışıyla yeni projeleri dâhil etmektir.  

Gergi Tavan Nedir?

Germe ve gerilmiş tavan adıyla tanımlayabileceğimiz Gergi tavan oldukça hafif, her forma kolaylıkla girebilen iki bileşenden oluşan modern asma tavan sistemidir. Gergi tavan, tavanlar için özel dekorasyon adıyla da tanımlanabilir. Günümüz dünyasında birçok evin tavanında görebileceğiniz oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. İsteğe göre resimle süslenebilmekte ve pvc ve membran ile birlikte uygulanmaktadır. Bu sistemin tercih edilmesinin esas sebeplerinden bir tanesi modern ve şık görünümünden kaynaklanmaktadır. Ayrıca gelişen teknolojiyle esnek bir yapı ve dekoratif olması da kullanıcıların bu ürünü seçme sebeplerinden bir tanesidir. Esnek yapıya sahip olmasından dolayı aydınlatma ürünleriyle kullanılmasında da hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Nemden ve sudan etkilenmeyen bu sistem sayesinde tavan dışında dekoratif amaçlı ve duvarda da kullanım imkânı söz konusu olabilmektedir. Yaklaşık ağırlığı 200 gr/m2 civarındadır.  

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavan hızlı şekilde uygulanma avantajı, montaj kolaylığı gibi kullanım avantajlarını içeren bir sistemdir. Ekonomik olması ve uygulama süresinin çok kısa sürede tamamlanabilmesi tercih sebeplerinden biridir.
  • Uygulama esnasında hiçbir dağınıklığa ya da kirliliğe sebep olmaz.
  • Neme ve suya dayanıklı olması bu sistemi öne çıkaran bir diğer özelliğidir.
  • Alçı, tuğla beton gibi birçok destek yapıya uyarlanabilmektedir.
  • Üzerinde aydınlatma elemanları kullanabilir.
  • Bakıma ihtiyaç duymaz.
  • Ürüne özel temizlik ürünleriyle bakımı kolayca yapılabilir.
  • Çatlama ya da ayrılma gibi sorunlar yaşanmaz.
  • Gerek görüldüğü takdirde söküldükten sonra daha sonra tekrar montajı yapılabilir.
  Üzerinde kullanılan aydınlatma elemanı ya da farklı dekoratif ürünlerin ağırlığından dolayı şekli bozulmaz.  X ışınlarından kesinlikle etkilenmez. Hasarlı ya da çatlak tavanlarda şayet tavanınız lekeliyse bu sistem sayesinde bu kir ve lekeleri kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Evde bulunan tüm odalara rahatlıkla uygulama şansınız söz konusudur. Bu sistem sayesinde evinizde oldukça modern ve yeni bir görüntü elde edebilirsiniz. Çarpmaya, neme ve suya dayanıklı olması nedeniyle uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz bir sistemdir. Kullanım alanları noktasında evlerin dışında özellikle avm’ler oteller, hastaneler, cafeler ve restaurantlar’da sıklıkla tercih edilmektedir. Saydığımız özelliklerin dışında ayrıca izolasyon özelliği en üst seviyededir. Neme dayanıklı olmasından dolayı sızmayı önler. Yangın durumlarında kesinlikle alev almaz. Gergi tavan içeriği itibariye sağlığa zararlı hiçbir maddeyi içermez. % 70 ila % 80 arasında enerji tasarrufu sağlar. Hafif kullanım özelliği sayesinde tasarım anlamında çok daha şık ve modern yapıları ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.  
Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.