0216 364 92 92
0532 581 79 55

Gergi Tavan Malzemelerinde Gergi Tavan Fabrikası Kalitesi

  Türkiye’nin lider firması olarak Ega Grup gergi tavan malzemelerinde gergi tavan fabrikası kalitesi ile tanışabilirsiniz. Kaliti malzeme ve montaj işlemleriyle profesyonel bir hizmet alarak, uzun süre kullanımınıza sunulacak dekoratif malzemelerle hem iç mekan mimarisinde hem de hijyenik kullanımda fark yaratacak modellerimizle tanışın.    

Ega Grup Gergi Tavan Malzemelerinde  Gergi Tavan Fabrikası Kalitesi Hizmeti

  İç mekan kullanımında uzun süre kaliteyi hissedeceğiniz gergi tavan malzemelerinde gergi tavan fabrika kalitesi ile mekan standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Kullanım alanı iç mekan olan gergi tavan modelleri, Avrupa standartları çerçevesinde yanmaz ve çatlamaz malzeme özellikleriyle, iç mekanda konforlu bir şekilde kullanım sağlayacaktır. Geniş model seçenekleri aynı zamanda profesyonel montaj işlemleriyle, üretiminden kullanımına kadar kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ega Grup garantisi ve güvencesiyle iş yeriniz, hastaneler, konferans salonları ve daha birçok yerde soft aydınlatma sistemleriyle estetik bir görüntü kazanılması sağlanırken, UV baskı özelliği ile göz yormayan rahat bir kullanım imkanı sunacaktır. Her zaman kalite ve her zaman hizmet anlayışımızla dekoratif alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz.    

Profesyone İç Mekan Dekorasyon Ürünleri

  Dekoratif alanda kullanılmakta olan gergi tavan malzemelerinde gergi tavan fabrika kalitesi ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Geniş bir kullanım alanı olduğu gibi iç mekanın ferah bir görünüm kazanması için de size renk ve baskı önerilerinde bulunur. Yaşam alanında hijyenik ve estetik bir görünüm kazanılması sağlanacaktır. Soft aydınlatma sistemleri ile birlikte monte işlemi gerçekleştirilerek, uzun süreli bir kullanım, yanmaz ve çatlamaz özelliklerle garantili bir monte süreci sunulmaktadır. Dijital baskı özelliklerinden yararlanarak, kullanılan malzeme kalitesiyle tavanın da hijyenik kalması, aynı zamanda akustik izolasyonun da sağlanmasına imkan verilmektedir.    

UV Baskı Teknolojili Gergi Tavan

  Dijital baskı yöntemleri kullanılarak gergi tavan modellerinin hem şık hem de sağlıklı bir kullanım sağlanmasına imkan verilmektedir. Seçimleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda istediğiniz modeller, aydınlatma sistemleri kurularak sizlere estetik bir proje sunulacak, kısa zamanda montaj işlemi de yapılarak kullanımınız için gergi tavan sistemleri anında yapılabilecektir.
Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.