0216 364 92 92
0532 581 79 55

Ticari Olarak Gergi Tavanlar

Ticari Olarak Gergi Tavanlar tasarım potansiyeline ilave bir boyut için hayal gücünüzü keşfetmek için harika bir fırsat ve özgürlük sunuyor. Çok yönlü bir profil sistemi, tavan, basit, düz tavanlı ya da eğimli, kavisli, kemerli, kubbeli, 3-D ve sirküler gibi değişik formları kurulum sağlar. Bu farklı renkler, doku seçimi bir palet sunuyor ve temiz ve serin veya yüksek sesli ve renkli tavan özellikleri ve ışık efektleri oluşturma yeteneğine sahiptir. Gergi Tavanlar diğer adıyla Barisol Tavanlar kombine deneyim ve teknik yenilikler yaklaşık  40 yıldır yapılmaktadır. İstenilen herhangi bir Gergi Tavan Modeli basit şekilde yapılabilmektedir. Dijital Baskılı  Mat, Saten, Lake Translucent , Metalik, Şeffaf ve Delikli de dahil olmak üzere geniş bir renk ve yüzey mevcuttur. 10 yıl garantilidir.Boya ve bakım gerektirmeyen, hijyenik, toksik olmayan ve Sınıf ASTM E84 uyarınca Tüm belgelere sahiptir.    

Perakande

Gergi Tavan Sistemleri ticari uygulamalar için muazzam bir potansiyel sunmaktadır. Gergi Tavanlar  diğer adıyla Barrisol Tavanlar müthiş çeşitli renk ve şekiller kurma yeteneği ile istisnai özelliklerin yanı sıra, geleneksel düz tasarımları yaratmayada izin verir. Translucent, (baskısız Gergi tavan)Yüksek Parlak, Saten, Mat, metalik ve delikli dahil olmak üzere 100'den fazla farklı renk ve yüzey malzemesi olarak kullanılır. Translucent malzemenin yanı sıra önden ve arkadan projeksiyon aydınlatma için ideal. Yaklaşık% 80 oranında ışık ileten malzeme ile yarı saydam panellerin arkasında herhangi bir tür ışık fikstür kullanılır. Yüksek Parlak yüzey ve yüksek oranda cilalı yansıtıcı bir görünüm sunar ve daha büyük bir  alan ve yükseklikte  illüzyon oluşturabilirsiniz. Alternatif olarak, Saten ve Mat malzemeler, pürüzsüz ve kusursuz bir geleneksel yüzey bir görünüm vermek için kullanılabilir. Metalik malzemeler bir alternatif dokulu yüzey olarak kullanılabilir. Buna ek olarak, başlangıçta, hava dağıtımı ve akustik şeffaflık için geliştirilen delikli stilleri, Gergi Tavan membran de mevcuttur . Gergi Tavan Sistemleri, 500 sf kadar herhangi bir şekil ve boyut oluşturulabilir özel yapılmış yekpare panelleri. tek bir panel için. Bu, neredeyse sınırsız tasarım özgürlüğü sağlar. Daha geniş alanlar sadece yarı gizli katılmadan profil kullanarak barındırılabilir. Orijinal tavan kaldırma ve ilgili karışıklık, zaman, ve maliyet olmadan mümkün yenilemek için yapım sistemi, mevcut pervaz veya tavan yaklaşık 1 inç içinde monte edilebilir. Genişletilmiş temizlik ve bakım aralıkları Streç Tavan materyal ve ürünleri olağanüstü akustik özellikleri nedeniyle kullanımı ile elde edilebilir, malzeme, perakende birimleri ile akustik gereksinimleri yardımcı olmak için kullanılabilir .  

Ofisler

Gergi Tavan Sistemleri ideal bir ofis ve çağrı merkezi ortamları için uygundur.Uygun akustik ve aydınlatma koşulları işyerinde konfor ve verimlilik için temel bir gereklilikliliktir. bir membran ve sağlam bir yüzey olarak Stretch Tavan Sistemleri olağanüstü akustik niteliklere sahiptir . Bu nedenle, önemli ölçüde yankılanmayı kesmek mümkündür. Bu arkasına yalıtım malzemesi koyarak daha iyi sonuç alınabilirr . Gergi tavan Sisteminde  ofis ortamları için birçok yol vardır.  Ayrıca, tüm yangın sprinkler, hoparlörler, klima üniteleri, vb tavanın içerisine ve dışarısına monte edilebilir. Gergi Tavan Sistemleri, ışık yansıması ve akustik geliştirmek için sürekli bir monolitik tavan olarak ofis ortamında boyunca kullanılabilir . Gergi Tavan Sistemleri, asma özelliği panelleri olarak monte edilebilir . Barisol Tavanlar, Resepsiyon alanlarına, renk ve yüzey hemde duvarlar ve tavanlar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır . Materyali bakım gerektirmezr. Yumuşak kumaş özellikleri, kumaş çatlak veya zamanla kırılmaz aynı zamanda dekoratif olan hijyenik bir yüzey sağlar.  

Restorant ve Barlar

Gergi Tavan Sistemleri, restoran ve bar tesisatlarında kullanılan büyük bir potansiyel sunuyor .Gergi Tavan malzeme kusursuz, anti statik, hijyenik, non-toksik ve dokusu vardır. Kolay kolay dumana ve yağa bulaşamaz bulaşsada  ıslak bir bezle kolayca temizlenir. Bu nitelikler mümkün olduğu kadar ücretsiz bakım gibi bir malzeme haline getirmektedir. Gergi Tavan Sistemleri  bitmiş bir ürün olarak yapılır ve daha fazla dekorasyona ihtiyaç olmaz . Kurulduktan sonra, Gergi Tavanlar, uzun ömürlü bir ürün olarak tasarlanmış barlar ve restoranlar içinde akustiği çokiyi sağlar, bu nedenle Tavan Sistemleri yankılanma süreleri büyük ölçüde azaltılmış olabilir akustik bir malzeme olarak olağanüstü niteliklere sahiptir.

Yüzme Havuzlar ve Kaplıcalar

Gergi Tavan Sistemleri  yüzme havuzu, spa, hidroterapi ve diğer ıslak / nemli alanlar için çok uygundur. Parça ve membran bir havuz ortamı içinde aşındırıcı elemanlara karşı dayanıklıdır.Diğer adıyla Barisoltavanlar, düzenli olarak yerel otorite, özel sağlık ve eğlence kulübü, spa, ve konut havuzlarında çok işe yarar. Ticari Olarak Gergi Tavanlar, malzemenin nem, klor, kükürt ve diğer korozif atmosfer tarafından etkilenmez ideal havuz ortamlar için uygundur. Malzeme havuz salonu içinde akustiği gözle görülür bir iyileşme sağlamak ve genellikle sert yüzeylerde  memnuniyetlekullanılır. Malzeme, herhangi bir dekorasyon veya bakım gerektirmez ve 12 yıl garantilidir. GergiTavan Sistemleri artan ışık yansıması, geliştirilmiş akustik, dekoratif kaplamalar, bakım gerektirmeyen, su geçirmez ve devam eden bakım gerektirmez. Malzeme çatlak veya pul ve olmayacak temiz, hijyenik, toksik olmayan ve% 100 geri dönüştürülebilir. Gergi Tavanlar 500 sf örtbas etmek mümkün. tek parça halinde ve ek olmadan  500 m2 yi, kolayca  kapsayabilir. tüm yüzme havuzu salonu, arka plan desteği, gereksiz ağırlık, eklemler veya en az ile bu nedenle, pratik ve işlevsel bir tavan sistemi ile sağlanacak. bozulması. Gergi Tavanlar su geçirmez yüzey sağlam tutarak aşağı ışıklar, ızgaralar, sprinkler, duman dedektörleri ve hatta fiber optik aydınlatma gibi parçaları ve demirbaşlar en türlerini barındıracak sistemi uygulanabilir.   Ticari Olarak Gergi Tavanlar

Evlerde  Gergi Tavan Sistemi

Ticari Olarak Gergi Tavanlar çok hafif olması kurulumunun aynı günde bitmesi ve ortamı kirletmeden montaj yapılması, ışığı homojen olarak yansıtabilmesi ve çok fazla  Dijital baskı seçenekleri olması sebebiyle son yıllarda çok fazla yaygınlaşmıştır.www.gertav.com yada www.gergitavanfabrikasi.com sitelerimizden  Gergi Tavan Modelleri bölümünden tüm seçenekleri görebilirsiniz. özellikle istanbulda gergi tavan rekabetin ve üreticilerin fazla olması sebebiyle çok uygun fiyatlara yapılabilmektedir.Özellikle mütehitlerde bitmiş site ve dairelerine  artık Gergi Tavan Sistemleri uygulamaya başlamışlardır  

Duvarlarda Gergi Tavan Sistemi

Gergi Tavan Sistemleri  duvarlardada çok şık görünmektedir. hazır Gergi Tavan konstrüksiyonları sayesinde düz duvara aynı gün içinde etrafı kirletmeden monte edilebilir.3-Boyutlu duvar ve tavan şekilleri oluşturmaktadır.3-Boyutlu şekiller oluşturmak için hafif alüminyum profiller kavisli olabilir. Malzeme gerilmiş bir zar sistemi olduğu gibi, istenilen şekil tasarımı elde etmek için gerekli paneller aracılığı ilede çeşitlenir.  

Gergi Tavan Kurulum İşlemleri

Gergi Tavan Sistemleri Bu şekilde kurulur: profil, duvar, pervaz, çerçeve, tavan, ya da diğer bazı katı yapı biçimi bağlı vida. Membran fabrika anket ölçümleri yaklaşık% 6 daha küçük yapılarak 2 gün içerisinde sevk edilir. malzeme 104-115 kadar ısıtılır ° F, gergin ve profil sistemi içine kırpılmış özel spatula araçlarını kullanarak. Son bir adım olarak, gömme aydınlatma, havalandırma delikleri, sprinkler, vb açıklıklar, yüzük takviye yüklü olması son demirbaşlar izin kesilir ve uygulanır iki profesyonellerden oluşan bir ekip, düz bir tavana montaj Günde ortalama 500-1000 metre kare tamamlayabilirsiniz sürece gerekli tüm kurulum koşulları yerine getirilmiş gibi.Tüm zor işleri her zaman perde arkasında bizim ofis ve üretim tesisi yapılır.Gerçek tavana montaj, hızlı, temiz ve verimli . Gergi Tavan montajına başlamak için  gerekli araçlar şunlardır:
  • Kısa, Uzun ve Açılı Spatula
  • Kelepçeleri (4 +)
  • Propan gazı hava ısıtıcı zorla
  • Merdiven
  • Takviye halkaları (sprinkler, havalandırma delikleri,. Işıkları ve benzeri delikler oluşturmak için)
  • LOCTITE Super Glue (takviye halkaları kurulum için)
  • Aluminyum Profiller
  • Gergi tavan Membran
 
Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.