0216 364 92 92
0532 581 79 55

Kurumsal

Ega grup gergi tavan sektöründe Türkiye'nin 81 iline hizmet veren ve dünyada 3 kıta projeler geliştirmiştir. Türkiye'nin önde gelen gergi tavan üreticisi olup sektörün en öncü firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul'da kurmuş olduğumuz 650 m2 Üretim tesisimiz ve ülkemizde ,ilk kez kurulan  360 m2 gergi tavan showroomu ile sektörde liderliğini sürdürmektedir.
İtalya'nın ve dünyanın en büyük epoksi zemin üreticisi olan PAVA RESİNE ile 2015 - 2016 yılında imzalanan anlaşma ile Türkiye Yetkili bayii olarak da 3D zemin kaplama, 3d duvar kaplama ve epoksi kaplama sistemlerinde öncü bir firmadır.

Şirketimiz ürün çeşitleri geniş olmakla birlikte tecrübeli ve profesyonel uzman ekipleri ile son derece hızlı montaj ve 7/24 servis destekleri sağlamaktadır.

Ürünlerini renolit ve lackfolien gibi Almanya'nın en güçlü gergi tavan firmalarından ithal etmenin  yanı sıra Ega Grup adı ile Dünyada 250 cm kadar olan bu malzeme enini  üstün kalitede ve 5 metre ye kadar özel olarak ürettirmektedir. ve bu özel ürünümüzün de tüm sertifikaları mevcuttur. Dijital baskı sisteminde ise 5 metre enine kadar UV özellikli ve 10 yıl solmazlık garantili kusursuz baskı yapabilmektedir.

Aydınlatma sistemlerinde ise Dünya'nın en büyük led üreticisi olan CREE ile  çalışılmakta ve led üretimi yapılmaktayız.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.