0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

Gergi Tavan Fiyatları

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan sistemleri düz, daire şeklinde ve isteğe göre geometrik şekillerde tasarlanabilmektedir. Şık bir dekorasyon türü olarak, çeşitli renk ve dokularla özel bir görselle özgün bir tasarımın ortaya koyulmasını sağlayacaktır. Gergi tavan fiyatları kullanılacak sistem malzemeleri, ölçüleri ve kurulum detaylarına göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Gergi Tavan Malzemeleri Nelerdir?

Bakım gerektirmeyen estetik bir tavan modeli olarak özel alüminyum profilin ısıtılıp daha sonra gerilerek uygulanması sonucunda elde edilmektedir. Boya gerektirmeyen bu yapının hem hijyenik hem de estetik olduğu kadar ferahlatıcı bir görünüme de sahip olması tercik edilmesi sebebleri arasında yer alıyor. Hafifliği yaklaşık olarak 200 gr/ m2 olan bu yapılar, aynı zamanda ışıklandırma sistemleriyle birlikte soft ışık kaynağı olarak da kullanılabilmektedir. Geri tavan fiyatları, ışıklandırma sistemleri ve boyut ve enlem açısından da farklılık gösterebilmekte, aynı zamanda ankastre aydınlatma armatürü donanımları da kullanılabilmektedir. 

Yırtılmaz, su ve neme dayanıklı olduğu kadar 15 yıl garantili bir kullanım imkanı da sunabilmektedir. Mekanın güzel ve dekoratif bir görünüm kazanması için maliyet açısından çok yüksek olmayan yapılardır. 

Gergi Tavan Kullanım Alanları 

Geri tavan kullanım alanları, genel olarak geniş mekanlarda ve soft ışıkla dekore edilmesi istenilen odalarda kullanılabilmektedir. Esnek bir yapıya sahip olduğu için hem dayanıklı hem de tavanın zarar görmeden güzel bir görünüm kazanması da sağlanmaktadır. Alüminyum malzemesinden elde edildiği için alev almaz özelliği olabilen bu dekoratif malzeme, tavan sistemleri arasında güzel bir görsele sahip olunması için tercih edilebilir. Renk ve ışıklandırma sistemi olarak, mekanın güzel ve soft görünmesini sağlayacak aynı zamanda tavanın zarar görmemesine de imkan verecektir. 

Gergi Tavan Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Gergi tavan fiyatları genel olarak kullanılan malzeme, aydınlatma sistemi ve geometrik şekil üzerinden değerlendirilmektedir. Temizlik gerektirmeyen kolay kullanılımlı bir malzeme olarak, uzun süre kullanım imkanı sunacağı için maliyet açısından çok daha uyguna gelebilmektedir. Duvar ve dekoratif amaçlı kullanım alanı ve boyutuna göre fiyat farklılıkları olabileceği gibi ankastre aydınlatma ve sistemlerine göre de fiyat listesinde deişiklikler olabilir.

Gergi tavan fiyatları açısından ev ve ofisde uygun fiyata yaptırabileceğiniz, hayal gücünüze dayalı yaptırabileceğiniz yeni bir tavan modelidir. Gergi tavan fiyatları diğer modellere göre şık estetik ve kaliteli bir malzemedir ayrıca sıra dışı dokusu ilede yıpranmaz ve kolay kolay zarar görmez. 

En uygun ve kaliteli gergi tavan fiyatları ve modellerimizle geniş bayi ağımızla Türkiye'nin 81 iline hizmet vermekteyiz.

Gergi tavan uygulamaları, iç mekanlarda bulunan tavana ışıklandırma ve dekor amaçlı yapılan uygulamalardır. Ayrıca gerdirme gergi tavan fiyatları bakımında diğer tavanla göre aynı bütçe olmakta ve gergi tavanı ayrıca elektrik kabloları gibi görüntü kirliliklerini gizlemek kullanabilirsiniz. Gerdirme tavan fiyatları ve modellerimizde binlerce her zevke uygun görsel seçeneklerimiz mevcuttur. Görsel seçimleri gergi tavan fiyatları ve maliyeti ile ilgili değildir fiyatı etkilemez.

Gergi tavan fiyatları ve modellerinin genel olarak tercih sebebi olmasını sağlayan kolay işçiliği, hafifliği ve hızlı uygulanması aydınlatmada ki faydaları ve ega grup olarak işinde uzman ekibimizle projeyi yürütmek sizin için çok daha hızlı ve gergi tavan fiyatları maliyet açısından uygun olacaktır. Bu sebeple projeniz güvenli ellerde olacak ve proje bitiminde bulunduğunuz konuma renk katacaksınız.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.