0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

İstanbul gergi tavan

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

İstanbul Gergi Tavan 

Dekoratif amaçlı kullanılmakta olan tavan modelleri arasında en çok tercih edilen gergi tavan, kullanım kolaylığı ve sağlamlığı nedeniyle de kullanılmaktadır. Ofis, hastane, AVM ve birçok yaşam alanında kullanılmakta olan gergi tavan modelleri, soft ışık kaynağı olarak da estetik bir görünüm kazandırır. İstanbul gergi tavan modelleri ile yaşam alanınızda fark yaratabilir ve şık bir görünüm kazanılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Gergi Tavan Modelleri

İstanbul gergi tavan modelleri, iç mekanın renk ve aksesuar kullanımına göre dekore edilebilmektedir. Tek renk, resim baskını ve duvardan yansımalı modeller olarak birçok seçeneğin bulunduğu bu alanda, mekanın içinde büyük bir çalışma gerektirmeden kolayca monte işleminin yapılması sağlanacaktır. 

Hastane, ev, otel ve ofis alanlarına göre boyut ve renk farklılıkları da olmak üzere dekoratif kullanım alanına göre seçenekler sunulmakta, beğeniniz doğrultusunda son dönemin en çok tercih edilen modelleri imal edilmektedir. Nem ve suya dayanıklı modeller olarak, geniş bir kullanım alanı ve dayanıklı alimünyum malzemesiyle hoş bir ambians sağladığı gibi kullanışlıdırda.  

Gergi Tavan Mekan Seçenekleri 

Havuz, ofis, AVM ve toplantı salonları da dahil olmak üzere küçük ve geniş alanların ferah bir görünüm kazanması için de muhteşem seçenekler sunulmaktadır. İstanbul gergi tavan modelleri, resim baskısı, ışık yansıtmalı ve ankasatre aydınlatma sistemleriyle çok daha kullanışlı bir görünüme sahiptir. Hem mekanın ferah görünmesini hem de UV baskı mekanizmasıyla rahatlatıcı bir etkiye de sahip olabilmektedir. 

Uzun süre kullanma imkanı sunar, boya ve bakım gerektirmez. Hijyenik bir kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda çatlama ve yanma gibi problemlerle karşılaşılmaz. Bu nedenle mekansal özelliklere bağlı olarak tercih edilen sağlam dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. 

Resim baskılı Gergi Tavan Modelleri

Soft ışık kaynağı olarak da kullanılabilen gergi tavan, resim baskısıyla da mekanın özelleştirilmesi sağlanan modeller arasında yer almaktadır. Kullanım alanına göre iç mimari etkisi bıracak estetik bir görünüme sahip olan resim baskılı gergi tavan modelleri, aydınlatma sistemleriyle şık bir görünüm kazanılmasını sağlayacatır. Gergi tavan modelleri için firmamızla iletişime geçerek en yeni modeleri inceleyebilirsiniz. 

 

Özellikle İstanbul gibi mega kentlerde yaşayan bireyler,  şehrin kalabalığı ve sürekli canlılığı yüzünden yaşadıkları mekanlarda bazı sorunlarla karşılaşırlar. Bu sorunlardan en büyüğü üst veya alt komşunun, bazen kendi dairesinin tavan problemlerinden kaynaklı sorunlardır. Isı, ses gibi problem  karşılıklı sorun yaşanmasına neden olur. Bu sebeplerle İstanbul gergi tavan hizmetine yoğunlaşan  Ega grup, tam bir onarım sağlamayı garanti eder.

İnce yapılan duvarlar yüzünden ısı, ses ve su gibi akıntıların yaşandığı binalar için İstanbul gergi tavan çözümleri sizi bekliyor. Ses, ısı ve diğer yalıtımlarda çoğu zaman tavan önemsenmez, oysa en önemli onarım ve yalıtımın başında gelmektedir. Ega grup istanbul gergi tavan hizmetleri arasında öncü firma olarak, akustik çözümler sunmaktadır.

İnsan gözünün göremeyeceği kadar küçük delikler daire ve binalarda en küçük sesin bile dışarı çıkmasına neden olur.  Akustik gergi tavan yardımıyla, sesler için bir bariyer oluşturulur.

Özellikle İstanbul gibi çok büyük şehirlerde gergi tavan ihtiyacı daha fazladır. Büyük konferans, toplantı alanları, kapalı alan festival ve etkinlikleri için tavan yalıtımı çok önemlidir. Ya da diğer taraftan spor salonu, yüzme havuzları gibi alanlarda da akustik ses sisteminin yeri çok büyüktür. Tüm bu nedenlerle istanbul gergi tavan ihtiyacını karşılayıcı çözümler gerekmektedir.  Ega grup'un pratik istanbul gergi tavan uygulamalarıyla ses ve gürültü emilir, dışarı çıkma olasılığı en aza indirgenir. 

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.