0216 364 92 92 | 0532 581 79 55

İstanbul gergi tavan

GERGİ TAVANDA TEK ADRES

Özellikle İstanbul gibi mega kentlerde yaşayan bireyler,  şehrin kalabalığı ve sürekli canlılığı yüzünden yaşadıkları mekanlarda bazı sorunlarla karşılaşırlar. Bu sorunlardan en büyüğü üst veya alt komşunun, bazen kendi dairesinin tavan problemlerinden kaynaklı sorunlardır. Isı, ses gibi problem  karşılıklı sorun yaşanmasına neden olur. Bu sebeplerle İstanbul gergi tavan hizmetine yoğunlaşan  Ega grup, tam bir onarım sağlamayı garanti eder.

İnce yapılan duvarlar yüzünden ısı, ses ve su gibi akıntıların yaşandığı binalar için İstanbul gergi tavan çözümleri sizi bekliyor. Ses, ısı ve diğer yalıtımlarda çoğu zaman tavan önemsenmez, oysa en önemli onarım ve yalıtımın başında gelmektedir. Ega grup istanbul gergi tavan hizmetleri arasında öncü firma olarak, akustik çözümler sunmaktadır.

İnsan gözünün göremeyeceği kadar küçük delikler daire ve binalarda en küçük sesin bile dışarı çıkmasına neden olur.  Akustik gergi tavan yardımıyla, sesler için bir bariyer oluşturulur.

Özellikle İstanbul gibi çok büyük şehirlerde gergi tavan ihtiyacı daha fazladır. Büyük konferans, toplantı alanları, kapalı alan festival ve etkinlikleri için tavan yalıtımı çok önemlidir. Ya da diğer taraftan spor salonu, yüzme havuzları gibi alanlarda da akustik ses sisteminin yeri çok büyüktür. Tüm bu nedenlerle istanbul gergi tavan ihtiyacını karşılayıcı çözümler gerekmektedir.  Ega grup'un pratik istanbul gergi tavan uygulamalarıyla ses ve gürültü emilir, dışarı çıkma olasılığı en aza indirgenir. 

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.